НАШІ ПОСЛУГИ


КЛАСИЧНА ТА АПАРАТНА КОСМЕТОЛОГІЯ

Виглядати гарно на сьогоднішній день це вже не розкіш, а елементарна потреба. Краса починається з гарної та здорової шкіри. В нашій клініці ви отримаєте вичерпну консультацію по стану та проблематиці вашої шкіри та найоптимальнішими шляхами їх корекції.

ЛАЗЕРНА КОСМЕТОЛОГІЯ

Основний принцип розвитку технологій з використанням лазера — постійна модернізація у бік максимальної безпеки та збільшення ефективності. Лазерна епіляція має низку переваг над квантовою епіляцією та електроепіляцією: це прекрасний результат, мінімум неприємних відчуттів, менша кількість процедур на весь курс.

ІН'ЄКЦІЙНА КОСМЕТОЛОГІЯ

Ін’єкційна косметологія — це процедури для обличчя та тіла, які чудово зарекомендували себе у світі. У них дуже багато прихильників, адже ін’єкції вирішують безліч задач, у тому числі проблему омолодження шкіри, і, вдаючись до ін’єкційної косметології, можна уникнути операцій, а також анестезії.

ДЕРМАТООНКОЛОГІЯ

Дерматоонкологія - галузь медицини, що займається вивченням, діагностикою та лікуванням доброякісних і злоякісних новоутворень шкіри.

Поширеність новоутворень шкіри останнім часом істотно зросла. Можливі причини - мода на засмагу (в тому числі отриманий в солярії)

Тільки лікар-онколог допоможе поставити точний діагноз, дасть рекомендації, проведе лікування, при необхідності видалить новоутворення найбільш підходящим в даному випадку методом

ДЕРМАТОЛОГІЯ

Дерматологія — розділ медицини, який вивчає будову і функціювання шкіри і її придатків — волосся, нігтів, а також слизових оболонок, захворювань шкіри, її придатків і слизових, методи їх лікування і запобігання. Відповідно лікар, який займається цим розділом медицини — дерматолог.
Часто дерматологію об'єднують з венерологією — вченням про венеричні хвороби, а також на сьогодні захворювання, що передаються статевим шляхом.

DermLine центр естетичної косметології та дерматології

м. Львів, вул. Туган-Барановського 9

e-mail: dermlinecentre@gmail.com

(067)-93-66446; (093)-93-66446

Графік роботи: Пн-Сб з 10:00 по 20:00