КОРЕКЦІЯ МІМІЧНИХ ЗМОРШОК В DERMLINE

ДОСТУПНО ----- НАДІЙНО ----- ЯКІСНО

Що таке ботулінотерапія?

БОТУЛІНОТЕРАПІЯ – СУЧАСНА МЕТОДИКА ОМОЛОДЖЕННЯ, ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДЛЯ КОРЕКЦІЇ ТА ПРОФІЛАКТИКИ МІМІЧНИХ ЗМОРШОК. ВИКОНУЄТЬСЯ ШЛЯХОМ ІНЬЄКЦІЙНОГО ВВЕДЕННЯ ПРЕПАРАТІВ, ЯКІ МІСТЯТЬ БОТУЛОТОКСИН ТИПУ А. ЦІ ПРЕПАРАТИ ВИКЛИКАЮТЬ ТРИВАЛЕ РОЗСЛАБЛЕННЯ М’ЯЗІВ, УСУВАЮЧИ ПРИЧИНУ ВИНИКНЕННЯ МІМІЧНИХ ЗМОРШОК.


ПОКАЗАННЯ:


Говорячи про показання до проведення ботулінотерапіі, відзначимо наступні:

ботулолінотерапія ефективно застосовується в боротьбі з різними зморшками на переніссі, в області чола, а також із зморшками на шиї

ін'єкції ботулотоксину в області очей ефективно позбавляють від «гусячих лапок»

уколи ботулотоксину в губи допомагають розгладити кисетні зморшки

за допомогою ботулотоксинів можна створити відомий «овал Нефертіті» і позбутися від «маски зневіри» (опущених куточків рота)

багато косметологів вже давно застосовують ботулінотерапію при лікуванні підвищеного потовиділення (гіпергідроз)

ПРОТИПОКАЗАННЯ:Утримайтеся від процедури в наступних випадках:

ПРОБЛЕМИ ЗІ ЗГОРТАННЯМ КРОВІ

ПЕРІОД ВАГІТНОСТІ, ГОДУВАННЯ ГРУДДЮ

ПРИЙОМ АНТИКОАГУЛЯНТІВ

РІЗНОМАНІТНІ ЗАПАЛЬНІ ПРОЦЕСИ В ДІЛЯНЦІ, ЩО ПІДДАЄТЬСЯ ВПЛИВУ

МІАСТЕНІЯ

ОНКОЛОГІЧНІ ХВОРОБИ

ІНФЕКЦІЙНІ ЗАХВОРЮВАННЯ В ГОСТРІЙ ФОРМІ

ДЕКОМПЕНСОВАНИЙ СТАН ДЕЯКИХ ОРГАНІВ

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ ІН'ЄКЦІЙ КРАСИ:

ЗАПОБІГАЄ УТВОРЕННЮ НОВИХ ЗМОРШОК

ЗАПОБІГАЄ ПРОГРЕСУВАННЮ ТА ПОГЛИБЛЕННЮ ІСНУЮЧИХ ЗМОРШОК

ВІДНОВЛЮЄ ШКІРУ В ОБЛАСТІ ІСНУЮЧИХ ЗМОРШОКМИ ВИКОРИСТОВУЄМО ПРЕПАРАТИ БОТОКС, ДИСПОРТ И КСЕОМІН.

ВСЕ ЦЕ ТОРГОВІ НАЗВИ ПРЕПАРАТІВ З ОДНІЄЮ І ТІЄЮ Ж ДІЮЧОЮ РЕЧОВИНОЮ БОТУЛОТОКСИНОМ ТИПУ А, ТІЛЬКИ РІЗНИХ ВИРОБНИКІВ. БОТОКС (BOTOX) ВИГОТОВЛЯЄТЬСЯ КОМПАНІЄЮ ALLERGAN, США, ДИСПОРТ (DYSPORT) ПРОДУКТ ФІРМИ IPSEN, ФРАНЦІЯ, А КСЕОМІН (XEOMIN) ВИРОБЛЯЄТЬСЯ КОМПАНІЄЮ MERZ PHARMACEUTICALS GMBH, НІМЕЧЧИНА.

 ВІДПОВІДЬ НА ПИТАННЯ ЯКИЙ ПРЕПАРАТ ПІДІЙДЕ ВАМ НАЙКРАЩЕ, ДАСТЬ ВАМ ЛІКАР-ДЕРМАТОЛОГ ПІД ЧАС КОНСУЛЬТАЦІЇ.

отримати знижку!

Заповніть форму нижче і отримайте знижку на послуги

ЦІКАВО ЗНАТИ

Перед виконанням ін'єкцій, лікар-дерматолог визначить зони, що вимагають корекції, і розрахує необхідну дозу препарату.

Уколи краси проводяться в стерильних умовах, найтоншою інсуліновою голкою ділянці підвищеної мімічної активності, блокуючи передачу імпульсів по нервових волокнах.

Процедура є дещо болючою, проте можливим є проведення процедури під місцевим знеболенням.

Процедура займає не більше 30 хвилин.

Максимальний ефект від процедури проявляється на 10-14 день.

Дія препарату зберігається протягом 4-6 місяців, тому оптимальним вважається введення препаратів два рази на рік.

При регулярному і систематичному проведенні процедур, м’язи підтримуються в розслабленому стані – це запобігає появі нових зморшок і розгладжує існуючі.

Додатковий ефект від тривалого розслаблення м’язів – поступове зникнення звички до активного використання міміки.

Слід зазначити, що ботулінотерапія сучасними препаратами не робить обличчя «маскою», зберігається природня міміка та знімаються ознаки втомленого вигляду.

Ботулінотерапія не викликає атрофії тканин і шкіри, алергічних та імунологічних реакцій.

Після процедури можливе незначне почервоніння в обробленій зоні, яке пройде самостійно до 1 доби.

Можлива також поява синців в місцях уколів та підвищення чутливості обробленої ділянки шкіри – вони пройдуть самостійно.

УМОВИ, ЯКІ ПОВИНЕН ВИКОНУВАТИ ПАЦІЄНТ ПО ЗАКІНЧЕННЮ ПРОЦЕДУРИ:

Протягом 3-х днів після процедури необхідно уникати теплової дії. Не відвідувати баню, сауну, солярій, басейн.

Протягом тижня не проводити масаж або процедури розтирання в місцях уколів.

Не варто доторкатися до обличчя, а тим більше до місць введення уколів протягом 12 годин після процедури.


ЧОМУ ЕФЕКТ ВІД ІН'ЄКЦІЇ З'ЯВЛЯЄТЬСЯ НЕ ВІДРАЗУ?

Тимчасовий параліч і зменшення амплітуди руху м'язів досягається за пару годин. Але остаточно ботулоксин проникає в пресинаптичне закінчення в термін від одного дня до трьох діб. Тоді ж відбувається ослаблення скорочень м'язів. А це означає, що після уколів ефект буде помітний лише через кілька днів, а не миттєво. Тому, якщо вам зробили уколи ботулотоксину, не варто чекати моментальних результатів. Ботулотоксин починає діяти на максимальному рівні на сьомий-десятий-чотирнадцятий день.  Дія препарату буде проявлятися настільки швидко, наскільки велика доза вам була введена. Крім того, не менш важливу роль відіграє індивідуальна архітектоніка обличчя пацієнта, яка буде визначати швидкість і силу ефекту, що зумовлюється дією токсину на зморшки обличчя.


МІФИ ПРО БОТОКС

МІФ ПЕРШИЙ 

Застосування ботулотоксину дає тимчасовий ефект омолодження, не покращує стан шкіри і не є профілактикою зморшок.

ПРАВДА

Процес старіння шкіри триває незалежно від того, робили ви ін'єкції чи ні, але, тим не менш, ботулотоксин запобігає появі нових зморшок і усуває наявні. Для профілактичних дій слід вдатися до мезотерапії - ін'єкціям гілауроновой кислоти, вітамінних препаратів та іншим процедурам, які впливають на омолодження, регенерацію клітин.

МІФ ДРУГИЙ

Ботулотоксин діє не на всіх пацієнтів, навіть при збільшенні доз.

ПРАВДА

Препарат не завжди надає блокуючу дію на м'язи. Цьому може бути кілька причин. Наприклад, наявність в організмі антитіл до ботулотоксину (основної речовини препарату) або щеплення від цього захворювання. Антитіла можуть вироблятися і після первинного застосування препарату, в разі застосування великих доз або багаторазових ін'єкцій малими. Повторне введення ботулотоксину може бути дієвим, але з ослабленим ефектом. Через пару років чутливість до препарату може відновитися.

МІФ ТРЕТІЙ

Ін'єкції ботулотоксину можна робити після 40 років.

НЕ ПРАВДА

Ботулотоксин потрібно колоти при наявності мімічних зморшок незалежно від віку. По-перше, дрібні зморшки після ін'єкцій зникають без сліду, на відміну від більш глибоких, а по-друге, в більш молодому віці міміка активніша, і введення ботулотоксину є профілактичним заходом, так як не дозволяє сильно гримасувати.

МІФ ЧЕТВЕРТИЙ

Ботулотоксин спотворює міміку і робить нерухомим частини обличчя.

НЕ ПРАВДА

При відсутності неврологічної патології, ураження лицьового нерва і стандартної анатомії та фізіології мімічних м'язів, ніяких змін міміки не відбувається. Косметолог повинен правильно розрахувати дозування і володіти хорошою кваліфікацією, тоді ніяких побічних ефектів виникнути не повинно. Безумовно, ви не зможете гримасувати так само інтенсивно, але ж це і було метою ін'єкцій.

МІФ П'ЯТИЙ

Ботулотоксин викликає звикання, повторне введення вимагає великих дозувань.

НЕ ПРАВДА

Ін'єкції ботулотоксину викликають звикання в тій же мірі, що і будь-які інші процедури, позитивно впливають на ваш зовнішній вигляд. Вам більше не буде подобатися відображення в дзеркалі, яке до всіх процедур здавалося нормальним. Є таке поняття як "б'юті-манія". Нормою стає доглянуте обличчя без зморшок і дефектів. Ніякого хімічного звикання ботулотоксин не викликає. Доза препарату не залежить від кількості проведених процедур.

МІФ ШОСТИЙ

Ботулотоксин крім використання в косметичних цілях, використовують і для лікування деяких захворювань.

ПРАВДА

Препарати, що містять ботулотоксин, застосовують для лікування блефароспазму (спазми повік), косоокості, головних болях, порушенні функції лицевого нерва. Таке лікування може призначити тільки лікар-невролог. Крім того, ботулотоксином лікують порушення активності вегетативної нервової системи, надмірну пітливість, препарат також застосовується при терапії дитячого церебрального паралічу.

МІФ СЬОМИЙ

Після застосування ботулотоксину може спостерігатися атрофія м'язів, розлад нервової системи внаслідок накопичення в організмі ботулотоксину.

НЕ ПРАВДА

Ботулотоксин не проникає в кров. Препарат діє тільки на ту ділянку, в яку був введений. Дози, які застосовуються для ін'єкцій, не роблять ніякого впливу на організм в цілому, блокуючи тільки передачу сигналу від нерва до обраного м'язу, що власне і дає потрібний ефект ослаблення м'язевого скорочення. Кровопостачання і живлення м'яза зберігаються, тому ніякої атрофії бути не може навіть після багаторазового застосування. Щоб уберегтися від негативних наслідків, потрібно враховувати протипоказання: нервово-м'язові захворювання, шкірні інфекції, вагітність і лактація, підвищена кровоточивість. І найголовніше: ретельно вибирайте косметолога!


Вартість процедури буде залежити від кількості одиниць які будуть використанні під час процедури. Міміка у кожного індивідуальна, тому і кількість одиниць може бути різною. Вартість процедури Ви зможете обговорити з лікарем під час консультації.

Процедура

Ціна

Міжбрів’я + чоло ( дві зони )

150 Євро.

Міжбрів’я ( одна зона )

80 Євро.

Міжбрів’я + чоло + очі ( три зони )

200 Євро.

Очі

70 Євро.

Жувальні м’язи

160 Євро.

Full Face

300 Євро.

Шия ( ліфтинг Ніфертіті )

150 Євро.

Одна одиниця “Диспорт”

60 грн.

Одна одиниця “Ксеомін”

160 грн.

Одна одиниця “Ботокс”

150 грн.

*Усі ціни вказано в національній валюті (гривні) 

Ми в роботі


DermLine центр естетичної косметології та дерматології

м. Львів, вул. Туган-Барановського 9

e-mail: dermlinecentre@gmail.com

(067)-93-66446; (093)-93-66446

Графік роботи: Пн-Сб з 10:00 по 20:00