ЧИСТКА В DERMLINE

ДОСТУПНО ----- НАДІЙНО ----- ЯКІСНО

Наші сальні залози постійно виділяють спеціальну маслянисту речовину, яка покликана захистити шкіру від пересихання і шкідливого впливу навколишнього середовища. З'являючись на поверхні шкіри, вона змішується з ороговівшими лусочками. При нормальному циклі відновлення клітин шкіра очищається самостійно. Але так відбувається не завджи...

КОЛИ ЗАБРУДНЮЄТЬСЯ ШКІРА?

СТРЕС

ГОРМОНАЛЬНІ ЗБОЇ

НЕДОСИП

НЕНОРМОВАНЕ ХАРЧУВАННЯ

ЗАХВОРЮВАННЯ ВНУТРІШНІХ ОРГАНІВ

ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ ДАЛІ?

САЛЬНІ ЗАЛОЗИ ЗАСМІЧУЮТЬСЯ

ЗБІЛЬШУЮТЬСЯ У РОЗМІРАХ

ПЕРЕСТАЮТЬ НОРМАЛЬНО ФУНКЦІОНУВАТИ

З'ЯВЛЯЮТЬСЯ ЧОРНІ ЦЯТКИ

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ ПРОЦЕДУРА?


Перший етап

Очищення

Другий етап

Нанесення спеціального розігріваючого розчину під плівку, який сприяє відкриттю пор

Третій етап

Механічна чистка, яка дозволяє забрати глибоке засмічення пор

Четвертий етап

Ультразвукова чистка, яка дозволяє очистити шкіру від ороговілих лусочок 

П'ятий етап

Заспокійлива та дезинфікуюча маска

 КОЛИ ПОТРІБНА ЧИСТКА?Найчастіше чистки необхідні людям з проблемною шкірою, з численними висипаннями. Як правило, схильність до висипань має жирний тип шкіри. Таким людям краще відвідувати косметолога з метою провести чистку раз в 2-3 місяці.


Людям з нормальною, комбінованою або сухою шкірою, у яких немає виражених проблем, лише зрідка можуть з'явитися нечисленні висипання у відповідь на якісь зміни в харчуванні або гормональний дисбаланс, або ж має місце невелике забивання пор в Т-зоні, можна приходити на процедуру раз на півроку-рік. В ідеалі потрібно відвідувати косметолога і робити чистку обличчя кожен сезон.


ЯКІ БУВАЮТЬ ВИДИ ЧИСТКИ?


МЕХАНІЧНІ

Механічна чистка проводиться вручну. На даний момент механічне чищення виконують за допомогою холодного гідрування. На шкіру наноситься спеціальний розчин, який розм'якшує поверхневий шар шкіри, завдяки чому розкриваються пори. Механічна чистка виконується за допомогою спеціальної ложечки уно і голки, якою косметолог проколює закриті щільні комедони. Найчастіше механічне чищення застосовується для жирної, проблемної шкіри. Плюси: шкіра добре очищається від комедонів, позбавляється від відмерлих клітин. Мінуси: процедура довга і досить болюча, після процедури може виникнути почервоніння, яке пройде через кілька годин. Також поверхня епідермісу може лущитися, але з цими неприємностями легко впоратися, якщо використовувати засоби з фруктовими кислотами і хороший зволожуючий крем. Що б не говорили, а ця перевірена часом процедура, мабуть, є однією з небагатьох, які дійсно позбавляють від вугревої висипки.

АПАРАТНІ (УЛЬТРАЗВУКОВІ)

Ультразвукова чистка виконується за допомогою пристрою з лопаткою-насадкою, через яку на шкіру подається ультразвукова акустична хвиля. У цей момент здійснюється вібраційний масаж на клітинному рівні. Плюси: така процедура допомагає добре очистити шкіру від ороговілих лусочок, стимулює кровообіг, приплив кисню до шкіри і обмін речовин в клітинах, покращує тонус епідермісу. Мінуси: тієї потужності акустичної хвилі, яка подається на шкіру, не вистачає, щоб підняти на поверхню комедони, вони так і залишаються всередині. Ультразвукова чистка дозволяє лише зробити м'який пілінг обличчя.

КОМБІНОВАНІ

Найчастіше виконується комплексна чистка, при якій деякі зони обробляються вручну, а для деяких використовується апарат.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ТА ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ПІСЛЯ ЧИСТКИ:

Після процедури косметолог повинен дати вам базові рекомендації по догляду за обличчям, з харчування та розповісти про деякі застереження, від яких залежить відновлення шкіри і збереження її чистоти.

Після процедури не рекомендується протягом доби відвідувати спортзал і баню, оскільки піт, що виділяється буде подразнювати шкіру і перешкоджати загоєнню.

Якщо чистка зроблена правильно і якісно, почервоніння на шкірі проходить вже на наступний день, на поверхні шкіри залишаються лише невеликі скоринки, які не потрібно чіпати до повного загоєння, поки вони самі не зникнуть.

Через тиждень після чистки рекомендується зробити якусь процедуру по догляду, щоб додатково захистити шкіру. Особливо це важливо в зимовий період.

Не рекомендується робити чистку під час місячних, оскільки в ці дні погіршується згортання крові, гірше гояться ранки і підвищується чутливість. Кращий час для чистки - через тиждень після закінчення менструації.Процедура

Тривалість процедури

Вартість

Ультразвукова чистка

1 год. 

500

Проста комбінована чистка обличчя

1,5 год. 

600

Складна комбінована чистка обличчя

2 год. 

700

Чистка обличчя + пілінг Азалаїновий

1,5 год. 

850

Чистка обличчя + Альгінатна маска Casmara

1,5 год. 

850

Чистка обличчя DMK

2 год. 

1 100

Чистка спини по саліциловому пілінгу

1,5 год. 

950

Чистка грудей по саліциловому пілінгу

1,5 год. 

800

*Усі ціни вказано в національній валюті (гривні) 

Ми в роботі


DermLine центр естетичної косметології та дерматології

м. Львів, вул. Туган-Барановського 9

e-mail: dermlinecentre@gmail.com

(067)-93-66446; (093)-93-66446

Графік роботи: Пн-Сб з 10:00 по 20:00